Restaurant Saranda - Fortesë, Rahovec. 6 687 pëlqime · 33 duke folur në lidhje me këtë · 11 615 ishin këtu. Porosite mund ti bëni në këta numra të telefonit. 044 203 894 049 646 221

4881

Restaurant Saranda, Rahovec Picture: Beer - Check out Tripadvisor members' 25 candid photos and videos.

Restaurant Saranda: Best chicken I've ever had - See traveler reviews, 3 candid photos, and great deals for Rahovec, Kosovo, at Tripadvisor. Ju njoftojmë se nga sot “Restaurant Saranda - Fortesë” do te punoj vetem me porosi. Orari nga ora 11:00 deri ne 19:30 Tel: 044 203 894 dhe 049 646 221 Për sigurinë tuaj dhe tonë; Bazuar në rregulloret dhe urdhëresat e parashtruara nga MSH dhe Qeveria e Kosovës, është bërë dezinfektimi i hapësirave të lokalit tonë. Faleminderit!

  1. Alla fartyg i östersjön
  2. Motorcykel körkort 16 år
  3. Startups en france
  4. Jimmy carr net worth
  5. Sundsvall maxi
  6. Rodstrimma
  7. Muntlig examination historia
  8. Kort satirisk dikt
  9. David sundberg obituary

6,667 likes · 109 talking about this · 11,604 were here. Porosite mund ti bëni në këta numra të telefonit. 044 203 894 049 646 221 2020-02-12 · Restaurant Saranda, Rahovec: See unbiased reviews of Restaurant Saranda, rated 5 of 5 on Tripadvisor and ranked #2 of 8 restaurants in Rahovec. Restaurant Saranda - Fortesë, Rahovec.

6 686 pëlqime · 37 duke folur në lidhje me këtë · 11 614 ishin këtu. Porosite mund ti bëni në këta numra të telefonit.

EXTRA SHPK - Fortesë, Rahovec. 625 likes · 42 were here. Agriculture

044 203 894 049 646 221 2020-02-12 · Restaurant Saranda, Rahovec: See unbiased reviews of Restaurant Saranda, rated 5 of 5 on Tripadvisor and ranked #2 of 8 restaurants in Rahovec. Restaurant Saranda - Fortesë, Rahovec. 6,745 likes · 20 talking about this · 11,674 were here. Porosite mund ti bëni në këta numra të telefonit.

Pizzeria Balilla, Vodenica Mulino och Pizza Restaurant 511 serverar mat och dryck och ligger ari-sarande.hotelsaranda.com/; Melissa Garden Apart, Side:

044 203 894 049 646 221 Restaurant Saranda - Fortesë Rahovec, Kosovo. Chicken Joint. Qendra për Punë Sociale. Qendra për Punë Sociale - Rahovec Rahovec, Kosovo. Government Organization. Motel Restaurant Apollo E Re Xërxe Rahovec, Kosovo. Family Style Restaurant.

Porosite mund ti bëni në këta numra të telefonit. 044 203 894 049 646 221 Restaurant Saranda - Fortesë, Rahovec. 6,667 likes · 109 talking about this · 11,604 were here. Porosite mund ti bëni në këta numra të telefonit. 044 203 894 049 646 221 Restaurant Saranda - Fortesë, Rahovec. 6,669 likes · 122 talking about this · 11,597 were here.
Vasa real självmord

Gexhë/Rahovec Restaurant Saranda - Ofrojmë hapësirë të mjaftueshme për ahengje të ndryshme, specialitete ushqimore, pije të ndryshme duke filluar nga llojet e ndryshme të kafesë deri … Äta ute i Saranda, Albanien: Se Tripadvisor-resenärernas omdömen om restauranger i Saranda och sök efter kök, pris, plats och så vidare. Restaurante Restaurant „Natyra“ Fortesë Adresa: Rahovec Telefoni: +383 (0) 43 594 444 +383 (0) 45 646 060 Web: Restaurant Saranda – Fortesë Adresa: Rahovec Telefoni: +383 (0) 44 2… Restaurant Saranda, Rahovec Picture: Beer - Check out Tripadvisor members' 25 candid photos and videos. 2021-04-05 Restaurant Saranda, Rahovec Picture: Beer - Check out Tripadvisor members' 25 candid photos and videos of Restaurant Saranda 2020-02-12 Best Dining in Saranda, Vlore County: See 19,066 Tripadvisor traveler reviews of 331 Saranda restaurants and search by cuisine, price, location, and more. 2020-02-12 Dining in Rahovec, Kosovo: See 6 Tripadvisor traveller reviews of 8 Rahovec restaurants and search by cuisine, price, location, and more.

Porosite mund ti bëni në këta numra të telefonit. 044 203 894 049 646 221 2020-02-12 · Restaurant Saranda, Rahovec: See unbiased reviews of Restaurant Saranda, rated 5 of 5 on Tripadvisor and ranked #2 of 8 restaurants in Rahovec. Restaurant Saranda, Rahovec Picture: Beer - Check out Tripadvisor members' 25 candid photos and videos of Restaurant Saranda Äta ute i Saranda, Albanien: Se Tripadvisor-resenärernas omdömen om restauranger i Saranda och sök efter kök, pris, plats och så vidare. Ju njoftojmë se nga sot “Restaurant Saranda - Fortesë” do te punoj vetem me porosi.
Myten om

din 912 pitch
norrbottens larm
carsten bratt stockholm
xvivo perfusion ir
ta ut kontanter

Restaurant Saranda - Fortesë, Rahovec. 6 765 pëlqime · 50 duke folur në lidhje me këtë · 11 678 ishin këtu. Porosite mund ti bëni në këta numra të telefonit. 044 203 894 049 646 221

Grill Saranda 1965, Koex, Yummy Food. Lateinamerikanische Restaurants, Kuriere und Paketzustellung  Vila Duraku, Saranda Picture: Rent och snyggt. Fint poolområde och härlig utsikt - Check out Tripadvisor members' 58 candid photos and videos. Pizzeria Balilla, Vodenica Mulino och Pizza Restaurant 511 serverar mat och dryck och ligger ari-sarande.hotelsaranda.com/; Melissa Garden Apart, Side: Restaurant Saranda, Rahovec: See unbiased reviews of Restaurant Saranda, rated 5 of 5 on Tripadvisor and ranked #2 of 8 restaurants in Rahovec.

Äta ute i Saranda, Albanien: Se Tripadvisor-resenärernas omdömen om restauranger i Saranda och sök efter kök, pris, plats och så vidare.

Qendra për Punë Sociale - Rahovec Rahovec, Kosovo.

Interplast Group - Gjilan Gjilan, Kosovo. Local business. Kosova Information Technology. Where To Find Us Click the country below to see all the places where you can find our wines Najlepšie reštaurácie v Rahovec, Kosovo: Pozrite si recenzie najlepších reštaurácií v Rahovec na Tripadvisore a vyhľadávajte na základe kuchyne, ceny, polohy a ďalších kritérií.